Proszę przeczytać! - Pracownia USG dr n. med. Robert Undas

Przejdź do treści


Dbając o dane osobowe Pacjentów w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018r. RODO*, pragniemy spełnić względem Pacjentów obowiązek informacyjny.

Wycofanie zgody na przetwarzanie Twoich danych w zakresie danych rejestracyjnych prosimy kierować na adres Pracownia USG dr n. med. Robert Undas. Dołożymy wszelkich starań, aby przekazać Ci informację o zakończeniu przetwarzania danych w czasie określonym przez ustawę.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Pracownia USG dr n. med. Robert Undas ul. Ks. Nosala 6 (undasr@poczta.onet.pl) oraz danych osobowych w zakresie rejestracji na badania USG Firma Premiummed ul. Kolista 25, 40-486 Katowice (kontakt@premiummed.pl).

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest rejestracja na badania USG oraz wykonywanie i dokumentowanie w/w badań. Dane nie będą używane do jakichkolwiek innych celów.

W celu prawidłowej realizacji działalności medycznej dane mogą być przekazane do jednostek kierujących Państwa na w/w badania USG. Dane osobowe nie są profilowane.

Dodatkowe przetwarzanie Twoich danych osobowych może nastąpić na wniosek organów czy instytucji wymienionych w ustawie.

Pacjent ma prawo:
- dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia.
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
- przenoszenia danych osobowych;

Uwaga Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody, nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wróć do spisu treści